Performans Yönetimi

"İnsan kıymettir; kaynak değil..."

Canlı Group şirketlerinden uygulanmakta olan performans yönetim sistemlerinin en önemli amacı çalışanlarımızın potansiyellerini en üst noktada geliştirip değerlendirilmelerini sağlamaktır. Bu amaçla performans değerlendirme sonucunda elde edilen veriler Eğitim ve Gelişim, Kariyer Yönetimi ve Ücret Yönetimi sistemlerinin uygulanmasında kullanılmaktadır.

Performans yönetiminde, grubumuzun temel stratejilerine uygun olarak sektörler ve şirketler bazında hedefler belirlenir. Bu hedefler doğrultusunda iş performansının ölçülmesi için çalışanlar ve yöneticiler karşılıklı olarak iş hedefleri konusunda anlaşmaya varırlar. Çalışanların belirlenen hedefleri gerçekleştirebilmeleri için, ihtiyaç duyulan yetkinlikler tespit edilerek yöneticiler tarafından bu konular hakkında geri bildirim verilir. Yine performans değerlendirme süreçlerinde, kişilerin hem grubumuzun değerlerine uyumu hem de iş performansları göz önünde bulundurulmaktadır.

Çalışanlarımızdan performansları, gelişmeleri ve kariyerleri üzerinde sorumluluk sahibi olmaları beklenmektedir. Bu bakış açısıyla çalışanlarımızın sürekli öğrenme arzusu taşıması, astlarının ve takım arkadaşlarının gelişimine destek olması ve sektörlerin değişim hızına uyum göstermesi en önemli performans göstergelerindendir.

  • Süreç
  • Zaman
  • Performans

Danışmanlarımız, genel strateji danışmanlık firmalarındakine benzer mesleki ve eğitim geçmişlerine sahiptir Çalışmalarımızın tamamı, teknolojik teşhis ve cihaz ürünlerinin değerini en üst seviyeye çıkarmaya adanmıştır. Türkiye’nin lider şirket gruplarından biri olmayı hedefleyen Canlı Group, sağlam ve emin adımlarla yoluna devam etmektedir.

İNOVASYON
BÜTÜNLÜK
YENİLİK
SÜREKLİ GELİŞME

Canlı Group ile iletişim kurun.