Kurumsal Değerlerimiz

İLKELERİMİZ

Vizyonumuz

Başta Türkiye olmak üzere dünyanın her yerinde yaygın, güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan, müşteri odaklı bir yaklaşımla insani değerleri her şeyin üstünde tutan, sürekli olarak fark ve değer yaratan, rakiplerinin örnek aldığı, evrensel, saygın ve piyasa değeri yüksek bir firma olmaktır.

Değerlerimiz

Canlı Group, birlik ve bütünlük içinde, mükemmelci, sorumluluk ve yaratıcılık gibi unsurları temel alan bir takım değerleri kuruluşundan itibaren esas almaktadır. Bu değerler tüm Grup şirketlerinde alınan her iş kararına da rehberlik etmektedir.

Politikamız

Kaynaklarımızı en iyi şekilde kullanarak “koşulsuz müşteri memnuniyeti” sloganıyla hizmet verdiğimiz tüm alanlarda kaliteden ve uygun fiyat politikamızdan ödün vermeden sektörün öncü kuruluşları arasında yer alabilmektir.

CANLI GROUP

Canlı Group, medikal malzeme ihtalatından sağlık turizmi hizmetlerine, sağlık yönetim danışmanlığından organik bakım ürünleri ihtalatına, kozmetik ürün ithalatından teknoloji ve inovasyon yatırımlarına kadar farklı dallarda hizmet veren şirket topluluğudur. Yaptığı/yapacağı yatırımlar, yurt dışı ortaklıkları ve sosyal sorumluluk projeleriyle Türkiye’nin lider şirket gruplarından biri olmayı hedefleyen Canlı Group, sağlam ve emin adımlarla yoluna devam etmektedir.

İnsanı kaynak olarak değil, kıymet olarak gören ve insan ihtiyacına uygun ithalat / ihracat yaparken güvenirliliği esas alan firmamız kurmuş olduğu iş ortaklıkları ve referansları ile gerek faaliyette bulunduğu sektörlere gerekse faaliyet alanı dışındaki sektörlere yatırımlarını devam ettirmektedir.

Canlı Group piyasaya yön veren, takipçi değil herzaman takip edilen, insani ve ahlaki değerleri her şeyin üstünde tutan, yaratıcı düşüncelere açık, adil, dürüst ve kaliteli ticaretiyle örnek gösterilen bir grup şirketi olarak faaliyette bulunduğu piyasalara lider olmaya adaydır.

"Yatırımların en büyüğü insan gönlüne yapılandır."