Eğitim ve Gelişim

Kurumsal Stratejimiz:

"Yatırımların en büyüğü insan gönlüne yapılandır."

Canlı Group olarak; insana yapılan yatırımın getirisi en yüksek yatırım olduğuna inanmaktayız. Çalışanlarımızın görevlerini hem en verimli şekilde yapabilmeleri, hem de keyif alarak çalışabilmeleri için yurt içi ve yurt dışı eğitimlerle iş ihtiyaçlarına cevap vermeyi ve mevcut performanslarını arttırmaya yönelik sonuçlar hedeflemekteyiz. Grubumuzun çalışanlarına sağladığı eğitim olanakları;

Yurt içi eğitimleri

Çalışanların mesleki ve kişisel gelişimleri için katkı sağlamak ve güçlü alanlarını daha da geliştirmek için; şirketimiz tarafından faaliyet gösterdikleri sektörlere yönelik özel eğitimlerden kişisel gelişim eğitimlerine kadar çok geniş bir yelpazeyi kapsayacak şekilde iç eğitimler düzenlemektedir.

Yurt dışı eğitimleri

Çalışanlarımızın görevleri doğrultusunda ihtiyaç duydukları eğitimler hakkında şirketimizin İnsan Kaynakları tarafından yurt dışındaki eğitim faaliyetleri takip edilerek çalışanların bu eğitimlerden faydalanması sağlanır.

Danışmanlarımız, genel strateji danışmanlık firmalarındakine benzer mesleki ve eğitim geçmişlerine sahiptir Çalışmalarımızın tamamı, teknolojik teşhis ve cihaz ürünlerinin değerini en üst seviyeye çıkarmaya adanmıştır. Türkiye’nin lider şirket gruplarından biri olmayı hedefleyen Canlı Group, sağlam ve emin adımlarla yoluna devam etmektedir.

İNOVASYON
BÜTÜNLÜK
YENİLİK
SÜREKLİ GELİŞME

Canlı Group ile iletişim kurun.