Canlı Group / Kurumsal Bilgileri

Hakkımızda

Kurumsal Stratejimiz: Yatırımların en büyüğü insan gönlüne yapılandır !

Canlı Group, medikal malzeme ihtalatından sağlık turizmi hizmetlerine, sağlık yönetim danışmanlığından organik bakım ürünleri ihtalatına, kozmetik ürün ithalatından teknoloji ve inovasyon yatırımlarına kadar farklı dallarda hizmet veren şirket topluluğudur. Yaptığı/yapacağı yatırımlar, yurt dışı ortaklıkları ve sosyal sorumluluk projeleriyle Türkiye'nin lider şirket gruplarından biri olmayı hedefleyen Canlı Group, sağlam ve emin adımlarla yoluna devam etmektedir.

Canlı Group, sektördeki 10 yılı aşkın bilgi ve deneyimlerin bir araya toplanması ile düşüncelerde tohumlanmış, sektör içinde ise kısa sürede filizlenmiştir. Yıllarca sektöre yaptığı işlerle katma değer sağlayan kurucumuz, Canlı Group şirketleri olarak bizde buradayız diyerek; adil, dürüst ve kaliteli ticaret yapmak hedefiyle yola çıkmıştır.

İnsanı kaynak olarak değil, kıymet olarak gören ve insan ihtiyacına uygun ithalat / ihracat yaparken güvenirliliği esas alan firmamız kurmuş olduğu iş ortaklıkları ve referansları ile gerek faaliyette bulunduğu sektörlere gerekse faaliyet alanı dışındaki sektörlere yatırımlarını devam ettirmektedir.

Canlı Group piyasaya yön veren, takipçi değil herzaman takip edilen, insani ve ahlaki değerleri her şeyin üstünde tutan, yaratıcı düşüncelere açık, adil, dürüst ve kaliteli ticaretiyle örnek gösterilen bir grup şirketi olarak faaliyette bulunduğu piyasalara lider olmaya adaydır.

 

Çalışma Arkadaşlarımız

Serdar CANLI

Genel Müdür

Canlı Group Şirketi Kurucusu ve Genel Müdürü

Sercan CANLI

Satış ve Pazarlama Müdürü

Typi non habent claritatem insitam; est usus legentis in iis qui facit eorum claritatem

Typi non habent claritatem insitam; est usus legentis in iis qui facit eorum claritatem

Typi non habent claritatem insitam; est usus legentis in iis qui facit eorum claritatem